• Sezon: Zima 2019
  • Poziom: ELIT V liga
  • Dzień: 12.02.2019, Wtorek
  • Sędzia: MARIUSZ

+ Fantastyczny comeback STANLEY B&D - Dość niespodziewanie walczący o podium Narzędziowcy po pierwszej połowie przegrywali aż 2:5 z ekipą Grzegorza Moczulskiego, jednak chłopaki pokazali dlaczego są jedną z lepszych ekip ELIT V Ligi tego sezonu, strzelając w drugiej połowie aż 8 bramek(!) i wygrywając spotkanie
+ Ofensywa to klucz - Aż 17 bramek w całym spotkaniu to naprawdę godny uwagi wynik. Obie ekipy postawiły na dobrą zabawę i grę do przodu, doskonale spisywały się też naczelne strzelby: Szymon Świątkowski i Grzegorz Moczulski

- Zniknięcie Zmotoryzowanych - W drugiej połowie AUTO MOTO TEAM praktycznie nie istniał. Jedyne dwie bramki zdobyte po przerwie padły już w momencie, gdy wynik był praktycznie rozstrzygnięty. Nie wiemy co się stało, ale to tak, jakby na każdą z połówek wyszła inna ekipa. Wyraźnie brakowało koncentracji

Dwie bramki, dwie asysty, bardzo dobra gra zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. To wszystko składa się na tytuł najlepszego oraz najbardziej wszechstronnego gracza tego spotkania.