• Sezon: Wiosna 2019
  • Dzień: 10.04.2019, Środa
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Dawid

+ Szybkie odwrócenie ról - Gdy po jedenastu minutach meczu BOIG prowadził 2:0, niektórzy przecierali oczy ze zdumienia, zastanawiając się co się dzieje z MITRĄ. Czyżby absencja kapitana w osobie Patryka Paszki aż tak bardzo rozbiła zespół? Nic bardziej mylnego! MITRA po tych dwóch ciosach otrzepała się tylko z kurzu i ruszyła do ataku, który trwał przez następne trzydzieści minut. Niebiescy mimo dużych ambicji nie zostali już w tym spotkaniu dopuszczeni do głosu
+ Mogło się skończyć wyżej - Marne to pocieszenie dla drużyny BOIG, ale mieli w bramce Filipa Święcickiego, który własną piersią bronił rezultatu końcowego, dając nadzieję na wyrównanie. Dopiero dwa ciosy w ostatnich czterech minutach pozbawiły Inwestorów złudzeń, mimo wielkich starań ich bramkarza

- „Brutality” - Niestety, frustracja związana z ciągłymi atakami Białych przekuła się w lekko nadmierną agresję i kilka niezbyt przyjemnych fauli. BOIG zakręcił się w okolicach "strefy ryzyka", która skończyłaby się rzutem karnym, ale na szczęście do tego nie doszło. Mamy nadzieję, że liczba przewinień w kolejnych meczach zostanie jednak zastąpiona liczbą zdobytych bramek

Bardzo ciężko byłoby nie wyróżnić kogoś, kto miał udział przy wszystkich bramkach zwycięskiej drużyny. Mateusz nie dość, że załadował cztery gole, to dwukrotnie obsłużył Mateusza Kowalczyka tak, że nie pozostało mu nic, tylko trafić. Fenomenalny występ, godny ELIT I Ligi.
Zawodnik drużyny przeciwnej - Filip Święcicki.