• Dzień: 09.05.2019, Czwartek
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: MARIUSZ

+ brawurowy powrót w I połowie w wykonaniu zawodników InPostu- ze stanu 4:2 potrafili wyrównać, a potem wyjść na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu
+ mecz stał na bardzo wysokim poziomie, prawdziwa laurka dla ELIT III Ligi, ponieważ strzelanie zaczęło się błyskawicznie i nie było miejsca na oddech już do ostatniego gwizdka, kto nie wytrzymał tempa ten musiał przegrać
+ świetna końcówka Pocztowców musi robić wrażenie, kiedy dosłownie w kilka chwil licznik bramek dobili do 10!

- utracona koncentracja i zbytnia pewność siebie zespołu EMERLOG kosztowała w tym spotkaniu najwyższą cenę – szybko utracili kontrole na boisku, wkradły się błędy w defensywie i koniec końców porażka stała się faktem

Prawdziwy strzelec wyborowy, kiedy miał piłkę na ok. 10 metrze było niemal pewne, że zaraz będzie celebrował kolejnego gola. Na uwagę zasługuje jego bramka z pierwszej połowy spotkania, kiedy to odebrał piłkę na wysokości środka boiska i pognał na bramkę, nie dając szans golkiperowi!