• Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Dawid

+ Nawałnica uderzeń sprawiła, że najbardziej zmęczeni po tym spotkaniu byli z pewnością Cardoz i Dec, którzy zanotowali po 16 interwencji
+ Debiutanci z Renmo pokazali odrobinę technicznej piłki. Póki mieli siły to z łatwością kreowali sytuacje podbramkowe przez co do przerwy prowadzili w pełni zasłużenie
+ Cierpliwość i dobre przygotowanie kondycyjne były kluczem do sukcesu zespołu Żółtych. W drugiej połowie wygrywali więcej pojedynków jeden na jeden. W przodzie obrońców przestawiał Sanecki, a w obronie nieustępliwy był Sitkiewicz. Zdołali wyrównać i poszli za ciosem zdobywając o jedną bramkę więcej niż rywale

- Sam mecz długimi momentami nie był zbyt porywający. Z taką grą może być ciężko powalczyć o coś więcej niż środek tabeli

Grający przeważnie po prawej stronie był najmocniejszym ogniwem drużyny Dental Doctor. W pojedynkach jeden na jeden zawsze wychodził zwycięsko. Bezbłędny w obronie, dorzucił bramkę na 1:1.