ELIT I liga - Wiosna 2022

M Drużyna Mecze W R P Bramki Bilans Punkty
1 WIKTOR 11 7 4 0 58:38 20 25
2 Papadensy 10 7 2 1 52:36 16 23
3 Deloitte 10 7 0 3 42:28 14 21
4 MITRA 10 6 1 3 48:46 2 19
5 KSI Retail 10 6 0 4 57:37 20 18
6 IT SOLUTION FACTOR 10 5 1 4 39:29 10 16
7 Mixamator Tur Nieruchomości 10 3 4 3 42:34 8 13
8 FC IMPULS 9 3 1 5 29:34 -5 10
9 Fizjoterapia Polska 10 3 1 6 32:35 -3 10
10 FC IMPULS UA 11 2 1 8 35:58 -23 7
11 ETERNIS 10 2 1 7 29:55 -26 7
12 Green Hills Investment 9 0 2 7 31:64 -33 2

Finały

Grupa mistrzowska
Mecz o I miejsce - zwycięzcy półfinałów
Mecz o III miejsce - przegrani półfinałów
Grupa pościgowa
Mecz o V miejsce - zwycięzcy półfinałów
Mecz o VII miejsce - przegrani półfinałów

Półfinały

Grupa mistrzowska
Grupa pościgowa
Kolejka I
IT SOLUTION FACTOR - FC IMPULS UA 13.04.2022, Środa, 19:55 11:1 (4:0) więcej
Deloitte - Green Hills Investment 13.04.2022, Środa, 20:40 5:2 (3:0) więcej
MITRA - FC IMPULS 13.04.2022, Środa, 21:25 6:5 (2:3) więcej
ETERNIS - WIKTOR 13.04.2022, Środa, 21:25 2:3 (1:2) więcej
Papadensy - KSI Retail 13.04.2022, Środa, 22:10 5:2 (1:1) więcej
Mixamator Tur Nieruchomości - Fizjoterapia Polska 13.04.2022, Środa, 22:10 2:5 (1:1) więcej
Kolejka II
Green Hills Investment - MITRA 20.04.2022, Środa, 19:55 6:9 (4:6) więcej
FC IMPULS UA - Papadensy 20.04.2022, Środa, 19:55 1:8 (1:4) więcej
WIKTOR - Deloitte 20.04.2022, Środa, 20:40 6:1 (1:0) więcej
KSI Retail - ETERNIS 20.04.2022, Środa, 20:40 12:4 (7:1) więcej
FC IMPULS - Mixamator Tur Nieruchomości 20.04.2022, Środa, 21:25 4:4 (4:3) więcej
Fizjoterapia Polska - IT SOLUTION FACTOR 20.04.2022, Środa, 22:10 2:3 (2:2) więcej
Kolejka III
MITRA - Deloitte 27.04.2022, Środa, 19:55 1:7 (1:5) więcej
WIKTOR - Papadensy 27.04.2022, Środa, 20:40 6:6 (3:2) więcej
Green Hills Investment - KSI Retail 27.04.2022, Środa, 20:40 2:12 (0:5) więcej
FC IMPULS UA - Mixamator Tur Nieruchomości 27.04.2022, Środa, 21:25 2:2 (1:1) więcej
IT SOLUTION FACTOR - ETERNIS 27.04.2022, Środa, 21:25 2:4 (2:1) więcej
FC IMPULS - Fizjoterapia Polska 27.04.2022, Środa, 22:10 5:3 (1:1) więcej
Kolejka IV
Deloitte - FC IMPULS 11.05.2022, Środa, 19:55 2:0 (2:0) więcej
ETERNIS - MITRA 11.05.2022, Środa, 20:40 3:5 (2:2) więcej
Papadensy - Green Hills Investment 11.05.2022, Środa, 20:40 9:3 (5:0) więcej
IT SOLUTION FACTOR - WIKTOR 11.05.2022, Środa, 20:40 3:4 (1:2) więcej
Mixamator Tur Nieruchomości - KSI Retail 11.05.2022, Środa, 21:25 7:5 (5:1) więcej
Fizjoterapia Polska - FC IMPULS UA 11.05.2022, Środa, 22:10 7:6 (4:4) więcej
Kolejka V
FC IMPULS - FC IMPULS UA 18.05.2022, Środa, 19:55 5:4 (2:1) więcej
Deloitte - ETERNIS 18.05.2022, Środa, 20:40 7:1 (4:0) więcej
MITRA - Papadensy 18.05.2022, Środa, 20:40 3:3 (2:3) więcej
Green Hills Investment - IT SOLUTION FACTOR 18.05.2022, Środa, 21:25 3:3 (3:3) więcej
WIKTOR - Mixamator Tur Nieruchomości 18.05.2022, Środa, 21:25 3:3 (1:2) więcej
KSI Retail - Fizjoterapia Polska 18.05.2022, Środa, 22:10 2:1 (2:0) więcej
Kolejka VI
Papadensy - Deloitte 25.05.2022, Środa, 19:55 3:9 (3:4) więcej
ETERNIS - FC IMPULS 25.05.2022, Środa, 20:40 1:4 (1:2) więcej
FC IMPULS UA - KSI Retail 25.05.2022, Środa, 20:40 1:4 (0:1) więcej
Mixamator Tur Nieruchomości - Green Hills Investment 25.05.2022, Środa, 21:25 11:2 (3:0) więcej
IT SOLUTION FACTOR - MITRA 25.05.2022, Środa, 22:10 1:4 (0:1) więcej
Fizjoterapia Polska - WIKTOR 25.05.2022, Środa, 22:10 3:3 (2:2) więcej
Kolejka VII
WIKTOR - FC IMPULS UA 01.06.2022, Środa, 19:55 5:3 (2:3) więcej
ETERNIS - Papadensy 01.06.2022, Środa, 20:40 4:6 (2:1) więcej
Deloitte - IT SOLUTION FACTOR 01.06.2022, Środa, 20:40 2:3 (1:1) więcej
MITRA - Mixamator Tur Nieruchomości 01.06.2022, Środa, 21:25 0:5 (0:2) więcej
Green Hills Investment - Fizjoterapia Polska 01.06.2022, Środa, 22:10 3:4 (2:2) więcej
FC IMPULS - KSI Retail 01.06.2022, Środa, 22:10 2:4 (2:0) więcej
Kolejka VIII
MITRA - FC IMPULS UA 08.06.2022, Środa, 19:55 6:1 (4:0) więcej
KSI Retail - WIKTOR 08.06.2022, Środa, 20:40 2:6 (1:4) więcej
Papadensy - IT SOLUTION FACTOR 08.06.2022, Środa, 20:40 4:2 (1:0) więcej
ETERNIS - Mixamator Tur Nieruchomości 08.06.2022, Środa, 21:25 3:3 (2:2) więcej
FC IMPULS - WIKTOR 08.06.2022, Środa, 21:25 1:5 (0:3) więcej
Deloitte - Fizjoterapia Polska 08.06.2022, Środa, 22:10 3:1 (1:1) więcej
Kolejka IX
FC IMPULS UA - Deloitte 22.06.2022, Środa, 19:55 3:5 (1:2) więcej
IT SOLUTION FACTOR - FC IMPULS 22.06.2022, Środa, 20:40 5:3 (2:2) więcej
WIKTOR - Green Hills Investment 22.06.2022, Środa, 20:40 8:8 (3:6) więcej
Mixamator Tur Nieruchomości - Papadensy 22.06.2022, Środa, 21:25 3:4 (0:1) więcej
Fizjoterapia Polska - ETERNIS 22.06.2022, Środa, 22:10 3:4 (2:1) więcej
KSI Retail - MITRA 22.06.2022, Środa, 22:10 6:8 (5:4) więcej
Kolejka X
FC IMPULS UA - Green Hills Investment 28.06.2022, Wtorek, 19:50 3:2 (1:1) więcej
ETERNIS - FC IMPULS UA 29.06.2022, Środa, 19:00 3:10 (0:4) więcej
IT SOLUTION FACTOR - Mixamator Tur Nieruchomości 29.06.2022, Środa, 19:50 6:2 (2:0) więcej
MITRA - WIKTOR 29.06.2022, Środa, 20:40 6:9 (3:6) więcej
Deloitte - KSI Retail 29.06.2022, Środa, 21:30 1:8 (1:2) więcej
Papadensy - Fizjoterapia Polska 29.06.2022, Środa, 22:20 4:3 (1:0) więcej
Kolejka XI
FC IMPULS - Green Hills Investment 05.07.2022, Wtorek, 19:00 więcej
Green Hills Investment - ETERNIS 06.07.2022, Środa, 19:00 więcej
Papadensy - FC IMPULS 06.07.2022, Środa, 19:50 więcej
KSI Retail - IT SOLUTION FACTOR 06.07.2022, Środa, 20:40 więcej
Mixamator Tur Nieruchomości - Deloitte 06.07.2022, Środa, 21:30 więcej
Fizjoterapia Polska - MITRA 06.07.2022, Środa, 22:20 więcej
Elit strzelec
Mateusz Kocur KSI Retail 26
Bartek Szymajda Deloitte 19
Oleg Lewicki WIKTOR 17
Bartosz Naliwajko Papadensy 16
Mateusz Olszak Deloitte 15
Sebastian Sypniewski Green Hills Investment 12
Krystian Kij WIKTOR 11
Mariusz Wojciechowski IT SOLUTION FACTOR 10
Grzegorz Goliszewski ETERNIS 10
Vladyslav Budz FC IMPULS UA 9
pełne zestawienie
Elit asystent
Mateusz Kocur KSI Retail 10
Robert Nowak Deloitte 9
Staszek Buława KSI Retail 9
Krzysztof Rutkowski IT SOLUTION FACTOR 7
Czarek Strąk Papadensy 7
Bartosz Nowodworski Mixamator Tur Nieruchomości 7
Artur Stachurski Papadensy 6
Roman Chukhach FC IMPULS 6
Mateusz Leszek WIKTOR 6
Bartek Szymajda Deloitte 5
pełne zestawienie
Elit kanadyjczyk
Mateusz Kocur KSI Retail 36
Bartek Szymajda Deloitte 24
Oleg Lewicki WIKTOR 22
Mateusz Olszak Deloitte 19
Bartosz Naliwajko Papadensy 19
Krystian Kij WIKTOR 16
Mariusz Wojciechowski IT SOLUTION FACTOR 15
Artur Stachurski Papadensy 14
Staszek Buława KSI Retail 14
Bartosz Nowodworski Mixamator Tur Nieruchomości 14
pełne zestawienie