(1:2)
  • Sezon: Jesień 2014
  • Dzień: 08.10.2014, Środa
  • Godzina: 21:00

Początek meczu przebiegał w spokojnej atmosferze. Zawodnicy ostrożnie sprawdzali swoje umiejętności. Jednak już w drugiej minucie tego spotkania do własnej siatki trafił Łukasz Kuśmierz z ING. Do wyrównania doszło pięć minut później. Co ciekawe, ten gol był również samobójczy, po strzale zawodnika z numerem 4 - Damiana Pikuły. Jeszcze w pierwszej połowie wynik na dwa do jednego na korzyść zespołu PIT-Radwar ustalił w piętnastej minucie Grzegorz Świercz po asyście Grzegorza Bajszczaka.

W drugiej połowie mieliśmy zdecydowanie więcej emocji. W 9. minucie swoją szansę wykorzystał zawodnik ING - Rafał Traczyk. Popisał się celnym strzałem z połowy boiska. W 26. minucie spotkania wykluczenie z gry na dwie minuty otrzymał Krzysztof Pastuszko ( PIT-Radwar) za zagranie ręką w obrębie własnego pola karnego. Cztery minuty później swoją drugą bramkę w tym spotkaniu dla zespołu PIT-Radwar zdobył zawodnik z numerem 5 (Grzegorz Świercz), po asyście Grzegorza Bajszczaka.

Końcówka meczu była bardzo nerwowa. Wykluczenie na dwie minuty meczu otrzymał Tomasz Szymański (zawodnik ING) za ostrą dyskusję z zawodnikami z przeciwnej drużyny.

Mimo kilku fantastycznych interwencji bramkarza mecz zakończył się wygraną 3:2 dla drużyny PIT-Radwar.