• Poziom: ELIT Szóstki II liga
  • Dzień: 17.02.2015, Wtorek
  • Godzina: 21:15

NC+ prowadzi

Sporo działo się na boisku w potyczce PIT-RADWAR z NC+. Wiele bramek, wiele emocji, wiele walki – takie mecze aż chce się oglądać!

120 sekund zajęło ekipie NC+ objęcie prowadzenia. Alexi Lalas ekipy telewizyjnej, czyli niezastąpiony Michał Ochocki dograł do Krzysztofa Koszela, a ten pewnym strzałem pokonał Marcina Adamczyka. Znana z waleczności drużyna PIT-RADWAR nie zamierzała jednak się poddać i już dwie minuty później na tablicy wyników widniał remis. Grzegorz Świercz wyłożył piłkę Grzegorzowi Bajszczakowi, a ten z zimną krwią dopełnił formalności. Przed przerwą kolejne trafienia zaliczali jednak wyłącznie zawodnicy NC+. Na boisku szalał tercet Michał OchockiKrzysztof KoszelRemigiusz Bolek.  Pierwszy z nich jeszcze w pierwszej połowie skompletował hat-tricka, a drugi dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Godna uwagi jest zwłaszcza druga bramka Koszela, który niczym Roberto Carlos potężną bombą zaskoczył golkipera rywali i po pierwszych 20 minutach NC+ prowadziło 5:1.

Gracze PIT-RADWAR nie zamierzali jednak tanio sprzedać skóry i ruszyli do walki. Nadzieję w ich serca wlał szalejący na murawie Grzegorz Bajszczak, który wykorzystał dogranie Andrzeja Rosy. Później gra nieco się wyrównała i na kolejne bramki trzeba było czekać do 35. minuty. Wtedy to świetnie grający tyłem do bramki rywala Andrzej Rosa po podaniu Krzysztofa Pastuszko zdobył trzecią bramkę dla swojego zespołu. Dwubramkowa strata sprawiła, że wszystko w tym spotkaniu było jeszcze możliwe. Gracze NC+ szybko jednak otrząsnęli się z szoku i nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. W ciągu dwóch minut zdobyli dwie bramki, autorstwa – a jakże – Krzysztofa Koszela i Remigiusza Bolka i wszystko stało się jasne. W ostatniej minucie gry arbiter podyktował jeszcze rzut karny dla NC+, którego pewnym egzekutorem okazał się Michał Ochocki.

Po pięciu kolejkach ekipa NC+ pewnie prowadzi w rozgrywkach II ligi. W następnej serii zagra z EKO TAXI, natomiast PIT-RADWAR zmierzy się z NOVILION CONSULTING.