• Sezon: Wiosna 2015
  • Dzień: 03.06.2015, Środa
  • Godzina: 22:15

Festiwal strzelecki drużyny ACER

Pierwsze minuty nie zapowiadały tego, co miało stać się w tym meczu. Po 360 sekundach drużyna NOBEL BANK prowadziła – dzięki trafieniom Adama Sadama i Konrada Nowickiego – 2:0. Komputerowcy bardzo szybko pozbierali się po stracie goli. Dowodzeni przez świetnie dysponowanego tego dnia Adriana Nowak prowadzili do przerwy 5:2.

Po przerwie  trzybramkowe prowadzenie pozytywnie wpłynęło na drużynę ACER. Zaczęła ona grać jeszcze odważniej, a jej podania były coraz dokładniejsze. Kolegów świetnymi podaniami obsługiwał Mikołaj Raczyński, który w tym spotkaniu zanotował 5 asyst. Bardzo dobry mecz rozgrywał Marek Sałasiński – strzelec 3 goli. Gdyby jego skuteczność była odrobinę lepsza, to mógłby wyrównać wyczyny Adriana Nowaka, który wpisał się na listę strzelców 8-krotnie. Zawodnicy ACER tego dnia byli głodni bramek, jak amerykańscy policjanci donatów, NOBEL BANK na swoje nieszczęście był ich przeciwnikiem.

Zawodnik meczu: Adrian Nowak
8 goli mówią same za siebie! Więcej nie trzeba dodawać.