• Sezon: Jesień 2019
  • Poziom: ELIT VIII Liga
  • Dzień: 03.12.2019, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A

+ Dreszczowiec dla Pomarańczowych: Przed spotkaniem tych ekip wiedzieliśmy, że rywalizacja będzie bardzo zacięta i stać będzie na wysokim poziomie. Kto by się jednak spodziewał aż tylu emocji? Kiedy piłkarze TRMEW OBRÓT 2 minuty przed końcem byli już pewni trzech punktów, gracze HOOK BENZ zaskoczyli ich świetną końcówką. Trafienia Mikołaja Zycha z rzutu karnego w 39. minucie oraz Jakuba Gawlika 40 sekund przed końcem, spowodowały, że to Pomarańczowi są na najlepszej drodze do zdobycia drugiego miejsca na koniec
+ Wynik nie odzwierciedla gry: TRMEW OBRÓT mimo bolesnej porażki pokazało się z bardzo dobrej strony. Ernest Młodawski otworzył wynik spotkania, a w późniejszym fragmencie, wykazał się sprytem, kiedy podczas strzału kolegi umiejętnie zasłonił bramkarza i nie dał mu szans na obronę. Szymon Bliźniak niesamowicie mocno i celnie atakował bramkę HOOK BENZ strzałami z daleka. Dwukrotnie umieścił piłkę w siatce i dał szansę swojej ekipie na zwycięstwo

- Przedwczesna radość: kompletnie zdekoncentrowani i zbyt pewni siebie zawodnicy TRMEW OBRÓT w ostatnich minutach stracili trzy punkty na własne życzenie, przez co ich sytuacja w tabeli nie jest tak kolorowa, jak mogłaby być po tym zwycięstwie

NAGRANIE Z MECZU

Gdyby nie On, HOOK BENZ nie mogłoby nawet pomyśleć o zwycięstwie. Od początku aktywny na całym boisku, agresywnie próbował przejmować piłkę od rywali. Zdobył bramkę wyrównującą na 1:1, a co najważniejsze zapewnił zwycięstwo kilkadziesiąt sekund przed końcem.