(2:4)
  • Sezon: Jesień 2019
  • Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 16.10.2019, Środa

+ mimo że DELL EMC zajmuje ostatnie miejsce w tabeli oraz na każdy mecz przyjeżdżają okrojonym składem pokazali się z bardzo dobrej strony w przegranym spotkaniu. Szczególnie pochwały należą się Janowi Kłodawskiemu oraz Konradowi Nawrockiemu. Szarże tego drugiego stworzyły wiele sytuacji bramkowych, a obrońcy BOLT mieli duży problem, aby go zatrzymać
+ Rozstrzygnięcie tego spotkania wahało się do ostatnich sekund. Przewoźnicy mimo dużego prowadzenia pozwolili sobie strzelić kilka goli i minutę przed końcem po błędzie Damiana Kalisty, który zbyt lekko podał do bramkarza, na tablicy wyników widniał remis 6:6. W ostatniej akcji meczu Damian z nawiązką nadrobił swój błąd i tym razem po złej interwencji golkipera DELL EMC zdobył trafienie na wagę 3 punktów

- Zieloni przez całą pierwszą i początek drugiej połowy grali bardzo dobrze i kiedy wysoko prowadzili poczuli się zbyt pewnie. Zaczęli zapominać o grze w obronie, chcąc podwyższać prowadzenie. Z każdą kolejną straconą bramką wkradała się co raz większa nerwowość i dopiero rzutem na taśmę pokonali przeciwników

Mimo fatalnej interwencji w ostatniej minucie oraz kilku niepotrzebnych fauli zagrał dziś wzorcowe spotkanie. Większość meczu spędził na połowie rywala, jednak potrafił wrócić do obrony i tam wyłuskiwał futbolówkę od przeciwników.