• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 05.11.2019, Wtorek
  • Godzina: 22:20
  • Sędzia: Grzegorz

+ Fantastyczny powrót RANDSTAD. Mimo, że przez całe spotkanie częściej znajdowali się przy piłce, po pierwszej połowie przegrywali dwoma trafieniami. Drugie 20 minut to jednak popis fantastycznej gry Roberta Wardy oraz Piotra Bugajaka, którzy zapewnili swojej drużynie drugie zwycięstwo
+ Bardzo dobra postawa bramkarza LUXMED, dała szansę piłkarzom w białych trykotach na walkę o 3 punkty. Aż 9 interwencji w pierwszej części widowiska, dało się we znaki Niebieskim, którzy długo musieli myśleć jak pokonać golkipera rywali

- Brak koncentracji ze strony LUXMED był decydującym powodem porażki. Mimo, że do 27. minuty prowadzili 3:1, przestali wykorzystywać świetne okazje, dodatkowo popełniając proste błędy w defensywie dali wyszarpać sobie jakikolwiek punkty

Otworzył i zamknął wynik spotkania. Kilkukrotnie odbierał piłkę rywalom w ich polu karnym, powodując duże zamieszanie w szykach obronnych rywali. Zdobywając hat-tricka umocnił się na pozycji najlepszego strzelca swojej drużyny.