• Dzień: 05.11.2019, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Rafał

Ekscytujący mecz na szczycie

+ Od spotkania dwóch wyrównanych drużyn oczekuje się, że będą wymiany ciosów, wynik będzie się wahał i rozstrzygnie się w samej końcówce. To wszystko otrzymaliśmy w tym przypadku, jednocześnie był to najciekawszy mecz całego wieczoru
+ Można powiedzieć, że rywale wymienili się prowadzeniem gry. W pierwszej połowie minimalną przewagę mieli Prawnicy, a w drugiej Nikotynki. Jednak w obu częściach obie drużyny miały multum sytuacji i można było się spodziewać rezultatu w każdą stronę, co uwypukliła sama końcówka
+ Kiedy wydawało się, że nastąpi podział punktów po wyniku 1-1, przyszła niesamowita ostatnia minuta. Najpierw fatalny samobój Karola Surówki, następnie błyskawiczne wyrównanie Michała Jaskulskiego i w końcu decydujące trafienie Michała Wielocha! Wtedy poczuliśmy, że z emocjami na poziomie Ligi Mistrzów mamy do czynienia również na Międzyparkowej 4

- Jedynym, ale dosyć dużym była skuteczność. Zarówno Niebiescy, jak i Czerwoni mieli ogrom sytuacji, które w prosty sposób marnowali. Np. poprzez strzały prosto w bramkarza

NAGRANIE Z MECZU

Alek szybko otworzył wynik spotkania. W kolejnych fragmentach bardzo często robił użytek ze swojej dynamiki i techniki. Korzystał z tego zwłaszcza w akcjach oskrzydlających.