• Poziom: ELIT IV Liga
  • Dzień: 05.12.2019, Czwartek
  • Godzina: 21:35
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C

+ Srebro! - GREEN FACTORY LOGISTICS zapewniło sobie dzisiejszym spotkaniem drugie miejsce w ELIT IV Lidze. Przez cały sezon ekipa Logistyków prezentowała się nienagannie, dostarczając nam wielu emocji i ciekawych spotkań. Ciekawi nas, jak prezentowałaby się taka paka w lidze wyżej.
+ Nieoczekiwany występ - GREEN FACTORY LOGISTICS przyzwyczaiło nas do występu dwóch bramkarzy w trakcie jednego spotkania. Tym razem było jednak inaczej i Piotr Szczepanik wystąpił z przodu. Nie zawiódł na nowej pozycji zdobywając dwie bramki i zaliczając asystę. Czyżby szykowały się stałe przenosiny?

- Druga połowa na straty - Przegrywając tylko 0:1 w pierwszej odsłonie, METTLER TOLEDO miało prawo myśleć o niespodziance i uszczknięciu punktów faworytom z góry tabeli. Coś jednak popsuło się w grze Niebieskich w drugich dwudziestu minutach i pozwolili sobie na stratę kolejnych ośmiu goli. Koncentracja, brak sił? Sami nie wiemy.

NAGRANIE Z MECZU

Przy nieobecności Radosława, etatowego strzelca w ekipie Logistyków, ktoś musiał przejąć jego obowiązki. No i gdzież bliżej szukać, niż w rodzinie? Grzegorz zdobył cztery gole, zaliczył dwie asysty i co chwila pokazywał, że gdy gra się przeciwko jego ekipie, to bać należy się obu Węsków.