• Sezon: Jesień 2019
  • Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 20.11.2019, Środa
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C

+ Mimo przegranej jego drużyny, znakomity mecz rozegrał bramkarz Office Team – Dominik Pajda. Zaliczył wiele skutecznych interwencji, zwłaszcza w pierwszej połowie, powstrzymując nawałnicę ze strony INPOST. Dodatkowo obronił karnego w końcówce pierwszej połowy, dzięki temu jego drużyna prowadziła do przerwy 1-0. Szkoda, że koledzy nie zdołali dociągnąć pozytywnego rezultatu do końca
+ Duży wpływ na zwycięstwo INPOST miała postawa Łukasza Komara. To on głównie kreował grę w środku pola swojej drużyny. Łukasz wpisał też się raz na listę strzelców oraz zaliczył asystę
+ OFFICE TEAM – drużyna z dolnej części tabeli II ligi dzielnie walczyła z teoretycznie mocniejszymi rywalami. Zabrakło skuteczności

- Mimo znakomitej postawy bramkarza OFFICE TEAM, gracze z pola nie potrafili odwdzięczyć się swojemu koledze lepszą skutecznością
- INPOST miał w końcówce wiele szans na podwyższenie wyniku, który powinien być zdecydowanie wyższy

NAGRANIE Z MECZU

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Łukasza. Niemal wszystkie jego podania dochodziły do adresata, był ważną postacią swojej drużyny. Szkoda, że tak rzadko wpada na boisko.