• Dzień: 05.12.2019, Czwartek
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARIUSZ

+ Ten mecz był godny play-offów II ligi. Mimo późnej pory obydwie drużyny były głodne gry i nie odpuszczały żadnej piłki. Jednak tylko jedna drużyna mogła wyjść zwycięsko z tej potyczki. W czwartkowy wieczór był to ZDROFIT, który wykorzystał więcej szans i zagrał dobre zawody.
BGK należy pochwalić przede wszystkim za pierwszą połowę, gdzie w pewnym momencie dominowali na boisku. Skutkiem tego był wynik 1-2 do przerwy i nadzieja na zaskoczenie rywala w drugiej części

- Dużo niewykorzystanych sytuacji z obu stron, wynik mógłby być ciut wyższy
- Końcówka spotkania była wyczerpująca dla zawodników, obie ekipy przyjechały z małą ilością zmian, co miało wpływ na tempo gry

NAGRANIE Z MECZU

ZDROFIT jako kolektyw czuje się doskonale. Widać, że w tym zespole atmosfera jest dobra i nie ma indywidualności – każdy dołożył cegiełkę do zwycięstwa. Przemek jednak zasłużył na miano MVP, ponieważ dzisiaj to on wyrastał ponad przeciętność najbardziej. Potwierdził to dwoma bramkami oraz asystą.