• Godzina: 20:50
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor B
  • Sędzia: MARCIN

Wysoka wygrana Inwestorów

+ Rozgrywający, kilkukrotny król asyst, Rafał Wlazło, pokazał się wczoraj z innej strony. Znakomicie prezentował się w obronie, dokonywał kluczowych wybić. W jednej z ważnych akcji dwukrotnie odbił strzały rywali! Gracze w czarnych trykotach na chwilę stracili prowadzenie. Błyskawicznie jednak podeszli wysokim pressingiem i dzięki trafieniu Mikołaja Pekowskiego znów wygrywali
+ W początkowych fragmentach meczu dobre zawody rozgrywali Michał Albinowski i Artur Stachurski. Potrafili zarówno minąć przeciwnika, zrobić przewagę, jak i oddalić niebezpieczeństwo od własnego pola karnego. Ten nie najgorszy obraz Papadensów z pierwszej połowy pozostał jednak w tle, gdyż…

-… Szarzy od stanu 1:4 zaczęli robić coś bardzo dziwnego. Tak jakby tego wyniku z góry nie dało się odwrócić, stanęli i przyjmowali kolejne ciosy od GHI. Nie chciało im już się w tym spotkaniu walczyć, co zanadto pokazali

W środowy wieczór było już widać świeżość w ruchach Sebastiana. Potrzebował kilku spotkań, aby dojść do dyspozycji sprzed przerwy. Wielokrotnie napędzał akcje swojego zespołu. Miał znakomite statystyki – aż siedem punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Brawo Sebastian!