(1:0)
  • Sezon: Zima 2020
  • Dzień: 29.01.2020, Środa
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A

+ To było spotkanie godne najwyższej klasy rozgrywkowej ELIT ligi. Zawodnicy obydwu drużyn zostawiły na boisku serce i nie odpuszczali niemal żadnej piłki, a wszystko to w dżentelmeńskiej atmosferze
+ Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 po fenomenalnym trafieniu zza pola karnego przez Mateusza Kowalczyka. Druga część to jednak popis Papadensów. Rozgryźli swoich rywali i schodzili z boiska z wygraną 4-1
+ Bramkarze pokazali swoje niemałe umiejętności zatrzymując groźne strzały rywali kapitalnymi interwencjami

- Niestety w 33' minucie z boiska zszedł Karol Koniczuk, który złapał kontuzję po walce o piłkę z rywalem
- W drugiej połowie powietrze nieco zeszło z piłkarzy MITRY, ale to na pewno nie ich ostatnie słowo w tym sezonie

NAGRANIE Z MECZU

Jeden z głównych kreatorów sukcesu Papadensów. Zawsze dostępny do gry, zaliczył kapitalne interwencje ratujące przed utratą gola oraz sprawnie kierował swoją linią defensywną z bramki