• Sezon: Zima 2020
  • Dzień: 11.03.2020, Środa
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARCIN

+ Brawa dla GREEN HILLS INVESTMENT! To oni dzisiaj zgarnęli 3 punkty i to oni meldują się w półfinałach. Już w 6. minucie spotkania za sprawą Sebastiana Sypniewskiego wyszli na prowadzenie, by w 15. minucie prowadzić już 3:0. Zwycięstwo udało im się dowieźć do końca meczu, choć musieli walczyć do ostatniej minuty, żeby nie zaprzepaścić wysokiego prowadzenia. Pokazali dzisiaj pazur. Dobre zawody całej drużyny
+ MITRA w drugiej odsłonie spotkania się odblokowała i wpakowała rywalom 2 bramki, obie autorstwa Mateusza Sieciechowicza, w tym jedna z rzutu karnego. Próbowali walczyć do końca i nie odpuszczali swoim rywalom nawet na moment. Zakładali wysoki pressing już przy polu bramkowym Czarno-zielonych. Zmuszali ich do popełniania błędów, jednak nie zdołali odrobić wysokiej straty z 1 połowy

- W oczy rzucała się nieskuteczność zawodników MITRY. Marnowali dużo sytuacji, które śmiało można było zakończyć strzałem do sieci. W pierwszej połowie 2 razy trafili w słupek bramki przeciwników i kilka razy podejmowali próbę dobicia strzału po obronie Filipa Święcickiego. Mieli swoje okazje w tym meczu i śmiało mogli pokusić się o większą zdobycz bramkową

NAGRANIE Z MECZU

Popisał się bardzo ciekawą akcją strzelając bramkę na 2:0. Po przecięciu podania na własnej połowie piłka trafiła pod jego nogi, zabrał się z nią, wdał się w walkę 1 na 1 z Grzegorzem Miklasem wygrywając z nim pojedynek o pozycję i ładnym mierzonym strzałem w boczną siatkę pokonał Macieja Miękinę. Nieźle pracował w obronie, pomagał kolegom również z przodu. Sporo się nabiegał i wywalczył kilka piłek. Udany mecz Kuby.