• Dzień: 11.02.2020, Wtorek
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Arek

+ Czarni niepokonani: W spotkaniu na szycie najniższej klasy rozgrywkowej mamy podział punktów. Przed 35. minut wyraźną przewagę mieli piłkarze RKS HUWDU, jednak dekoncentracja po strzelonej bramce na 2:0 pozbawiła ich zwycięstwa. Nie zmienia to faktu, że zostają jedyną niepokonaną drużyną, ale stracili fotel lidera na rzecz W17
+ Gramy do końca!: Piłkarze MICROSOFT nie wyglądali najlepiej od samego początku. Przeciwnicy przeważali, częściej atakowali, a gra Białych nie poprawiała się. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy, a ten jest korzystny dla zawodników MICROSOFT. Najpierw Paweł Jarecki podał do Szymona Kulczykowskiego, a ten zdobył bramkę kontaktową. Następnie sam wykorzystał podanie od Przemka Jonaka i ustalił wynik rywalizacji na 2:2

- Niewykorzystana piłka meczowa: Kilka sekund przed końcem piłkarze RKS HUWDU nie wykorzystali najważniejszej sytuacji w tym spotkaniu. Dominik Szulik ofiarnie odebrał piłkę swojemu rywalowi i podał do niepilnowanego Adriana Wiktorowskiego. Napastnik w czarnym trykocie zmarnował jednak świetną okazję i minimalnie uderzył obok słupka. Ta sytuacja będzie śniła się mu śniła po nocach

NAGRANIE Z MECZU

Pierwszej części spotkania, Paweł nie może zaliczyć do udanych. Często zbyt późno interweniował, przez co kilkukrotnie faulował rywali. Wylądował nawet na dwuminutowej karze za zbyt ostry wślizg. Jednak ostatnie 5 minut to jego popis. Asysta oraz bramka na wagę remisu to jego zasługa.