• Dzień: 08.06.2020, Poniedziałek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Bartek

Idealny scenariusz dla Medialnych

+ Ten mecz był prawdziwym pokazem indywidualności. Rozpoczął lider Projektantów, Marek Oleszkowicz. Już po trzech minutach miał na koncie dwa strzelone gole. W obu sytuacjach zachował się znakomicie w okolicach pola karnego, wręcz wzorowo, jak na rasowego napastnika przystało. W kolejnych fragmentach do głosu doszedł napastnik Havas Media, Filip Olender. W 6. i 9. minucie popisał się fenomenalnymi uderzeniami z dystansu. Najpierw z akcji momentalnie po otrzymaniu piłki posłał pocisk nie do obrony na bramkę Cezarego Macioszka. Po chwili z rzutu wolnego precyzyjnie umieścił futbolówkę w siatce oponentów
+ Druga połowa to całkowita dominacja Czarnych. Panowali niepodzielnie na Międzyparkowej, a z każdą kolejną minutą coraz bardziej rozkręcali się poszczególni zawodnicy ekipy z Dziekońskiego. Filip Olender śrubował statystyki, Paweł Stelmaszczyk coraz śmielej zapędzał się pod pole karne rywali, natomiast Michał Floras błyszczał świetnymi, długimi podaniami po ziemi. W 23. minucie jego zagranie na gola zamienił Maciej Frąc
+ Wygrana Havas Media oraz porażka Microsoftu oznacza, że Havas ma wszystko w swoich rękach, aby znaleźć się na 3. miejscu na koniec sezonu. Medialni w tym celu w kolejny poniedziałek muszą pokonać RIDERS Express

- ARUP w pierwszej i ARUP w drugiej połowie to dwie kompletnie inne drużyny. Po przerwie Biali nie byli już równorzędnym rywalem. Z każdą kolejną traconą bramką wydawało się, że tracą wiarę na korzystny rezultat. Finalnie skończyło się to dość wyraźną porażką

NAGRANIE Z MECZU

Strzelonych pięć goli mówi samo za siebie. Przy stanie 0:2 dał impuls swojej ekipie do odrabiania strat. W ciągu czterech minut popisał się hat-trickiem klasycznym. Wspomnieliśmy już wyżej o jego bardzo ładnych bramkach. Zachowywał także spokój w łatwiejszych sytuacjach. Rozegrał kapitalne spotkanie. Brawo!