• Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 14.01.2020, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: Piotr P.

+ Co za comeback Coca Coli! W dziesiątej minucie przegrywali już 1:5 i wydawać by się mogło, że ciężko będzie o korzystny wynik. Sygnał swoim kolegom do lepszej gry dał Przemek Cegiełko, strzelając szybko dwie bramki. Po przerwie odrobili straty i do końca spotkania kontrolowali przebieg gry
+ Początek spotkania to bardzo mądra gra Trmew Obrót. Doskonale ustawiali się w defensywie oraz szybko przechodzili do kontrataku. Jeżeli zdołają grać tak przez całe 40 minut mogą mocno namieszać

- Po fantastycznym początku ekipy w białych koszulkach, w ich grze coś zaczęło się psuć. Wkradła się dekoncentracja i niedokładność. W kolejnych meczach powinni popracować nad skupieniem przez całe spotkania