• Dzień: 04.02.2020, Wtorek
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Arek

+ Kolejne zwycięstwo: SOLLERS CONSULTING nie zatrzymuje się i przez najbliższy tydzień pozostaje liderem ELIT VI Ligi. Już od pierwszych minut Marcin Łyczkowski bombardował bramkę rywala mocnymi strzałami zza pola karnego. Szybko przyniosło to pozytywne efekty, 6. minuta i Granatowi prowadzili dwoma bramkami. Podcięło to trochę skrzydła Pomarańczowym, co Jarosław Afenkin wraz z kolegami skutecznie wykorzystali i do przerwy tablica wyników pokazywała 1:5. Druga połówka to kontrolowanie sytuacji i pewnie dowiezione zwycięstwo
+ Przyjdą lepsze czasy: Ciężko o przełamanie, jeżeli Pomarańczowi po raz kolejny grają z zespołem aspirującym o mistrzowski tytuł. Trzecia porażka i ostatnie miejsce w tabeli nie wygląda za dobrze, jednak gra HOOK BENZ wygląda lepiej niż pokazują to statystki. Następny mecz, kiedy nie odstają poziomem od wyżej notowanego rywala. Mamy nadzieję, że dobra końcówka spotkania z Granatowymi zmotywuje Pomarańczowych do pierwszego zwycięstwa w kolejnym tygodniu

- Pech bramkarza: To nie był najlepszy mecz w wykonaniu Marka Garońskiego. Kilkukrotnie wprowadzając piłkę do gry podawał wprost pod nogi napastników drużyny przeciwnej. Nie dawało to komfortu w grze kolegom z defensywy. Dodatkowo dwukrotnie popełniał proste błędy, przez co Granatowi strzelili dwa gole, które nie powinny mieć miejsca

NAGRANIE Z MECZU

Lider formacji defensywnej oraz najlepszy strzelec w spotkaniu z HOOK BENZ. Marcin zagrał solidne zawody, notując pierwszego hat-tricka w swojej karierze na boiskach ELIT Ligi.