• Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 12.03.2020, Czwartek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARIUSZ

+ Ekipa BOLT zagrała ten mecz z pazurem. Mimo, że przegrywali pierwszą odsłonę spotkania dwoma bramkami, w rozrachunku końcowym to oni wygrali różnicą 2 goli. Podnieśli się z kolan i pokazali, że w piłce trzeba walczyć do ostatniej minuty. Skrupulatnie wykorzystali wszystkie błędy rywali. Fajnie grali zespołowo
+ Dużą cegiełkę do zwycięstwa dołożyli Szczepan Rothimmel i Rafał Dziedzic. Pierwszy z nich strzelił 4 bramki, a drugi zanotował 3 ostatnie podania. Chłopaki ciągnęli ofensywę BOLT. Takiej sile rażenia trudno było się przeciwstawić. Przeciwnicy próbowali ich zatrzymać, ale oni dzisiaj byli poza ich zasięgiem

- STANLEY B&D opadło z sił w drugiej połowie. W pierwszej części spotkania byli bardziej zmotywowani, o czym świadczy wynik, gdyż wygrywali do przerwy. Ten mecz to rollercoaster. W 5. minucie przegrywali 0:2, by zaraz podnieść się i prowadzić 4:2. Koniec końców, zabrakło w ich grze zdecydowania i ponieśli porażkę

NAGRANIE Z MECZU

Z piłką przy nodze wygląda jak profesor pokazujący studentom: tak to się powinno robić. Pełen luz w wyprowadzaniu piłki. Nie bał się zaryzykować i często wchodził w drybling. Szukał kolegów niebanalnymi podaniami i był bardzo pewny w obronie. Do tego piękna bramka strzałem finezyjnym zza pola karnego, a na dodatek asysta. Porządny występ!