• Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 10.03.2020, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARCIN

+ Super powrót SOLLERSÓW! Odwrócili losy spotkania. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów i remisem 2:2, Afenkin i Żerek wzięli sprawy w swoje ręce. Brawa za walkę do końca - po tym poznaje się topowe drużyny, takie jak SOLLERS CONSULTING. Ich bilans w tym sezonie to już 8 zwycięstw
+ W TRMEW OBRÓT ewidentnie wyróżniał się Adrian Gapczyński. Próbował brać grę na siebie, często wchodził w dryblingi i uderzał z różnych pozycji. Jego lewa noga jest niczym kowadło, każdym strzałem straszył bramkarza rywali. Trochę nieskuteczny, brakowało zimnej krwi. Cały zespół TRMEW OBRÓT grał nieźle przez całe spotkanie

- A więc TRMEW OBRÓT grał nieźle przez całe spotkanie oprócz ostatniej, kluczowej minuty. W minutę dali strzelić sobie dwie bramki. Na pewno żałują tej końcówki, bo niestety pozbawiła ich ona punktów. Mogły być nawet 3 pkt, bo prowadzili 3:2 w 39. minucie. Ale to jest futbol, skupionym trzeba być do końca meczu

NAGRANIE Z MECZU

Hat-trick Jędrzeja! W tak ważnym meczu trzykrotnie znajdował drogę do bramki. I nie były to byle jakie gole. Gdyby wybrać najładniejszego z nich, trzeba by było się nieźle nagłówkować. Opis tu nie wystarczy, to trzeba obejrzeć. Super panowanie nad piłką tego zawodnika. Występ - klasa światowa.