• Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 23.01.2020, Czwartek
  • Godzina: 22:20

Odjechali po przerwie

+ Od pierwszego gwizdka nie było na boisku szachów, obie ekipy nie myślały o tym, jak gola nie stracić, tylko jak go strzelić. Prezentowały otwartą grę z dużą ilością ruchu w ataku. Raz po raz zawodnicy pokazywali się na wolne pozycje, czym tworzyli koncepcje dla podających
+ W pierwszej, dosyć wyrównanej połowie troszkę łatwiej sytuacje przychodziły Fizjoterapeutom. Z kolei w drugiej części Błękitni wyglądali jakby dopiero się rozpędzili. Grali na jeszcze wyższych obrotach, zdobywali w okamgnieniu przewagę na boisku, co przekładało się na ich rosnącą inicjatywę. Jedną z ozdób drugiej połowy był gol na 7:2. Piotr Nozdryń-Płotnicki w sytuacji, kiedy wydawało się, że jest po akcji huknął potężnie z lewej nogi w okienko bramki Dominika Pajdy

- Office Team w drugiej połowie nie było w stanie powstrzymywać ataków rywali. Błękitni właśnie po przerwie narzucili tak wysokie tempo, że niejedna ekipa by tego nie wytrzymała. W pojedynkach 1 na 1 przegranym brakowało zwrotności, co często było kluczowe

Choć statystycznie inni lepiej wypadli od niego, to jednak Piotr był graczem, który bodaj najwięcej kreował na boisku. Niejednokrotnie ciekawie inicjował akcje, niekiedy je również napędzał. Bez zarzutu grał także w obronie, często wygrywając kluczowe dla akcji przebitki.