• Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 27.02.2020, Czwartek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARIUSZ

+ Ostatnia drużyna w tabeli grała dzisiaj niczym lider, nie pozostawili najmniejszych złudzeń, że to oni dzisiaj zwyciężą. Napastnicy nie mogli przestać strzelać do bramki osłabionej ekipy INPOSTU, która pierwszą połowę grała jednego zawodnika mniej
+ Festiwal strzelecki jaki urządzili sobie zawodnicy CMK OLDBOYS robi spore wrażenie, wpakowali do bramki rywala aż 11 goli, jest to póki co najlepszy wynik strzelecki 2 ligi, choć bierzemy poprawkę na osłabienie Czarnych

- INPOST przez pierwszą połowę miał jednego zawodnika mniej na boisku, w tym czasie CMK OLDBOYS prowadziło już 6:0

NAGRANIE Z MECZU

3 gole oraz 5 asyst w jednym spotkaniu robi wrażenie. Był dzisiaj bezbłędny i wykorzystał wszystkie okazje, na które pozwolili mu osłabieni przeciwnicy.