• Sezon: Zima 2020
  • Dzień: 20.02.2020, Czwartek
  • Sędzia: Bartek

BENEFIT SYSTEMS z pierwszą porażką

+ RENMO napędzające się coraz bardziej od kilku spotkań przygotowało najlepszą jak na razie formę na mecz z liderem. Pomarańczowi mieli znakomity timing, jeśli chodzi o nagłe przechodzenie ze środkowej strefy boiska pod pole karne rywali. Potrafili również dobrze skontrować, ponieważ to BENEFIT SYSTEMS bardziej prowadziło grę
+ Momentem przełomowym rywalizacji był okres od 13. do 15. minuty. Wówczas RENMO ze stanu 0:1 doprowadziło do 2:1. Najpierw trafił Lalo Longoria, a po chwili na bramkę Mateusza Latuszka pocisk z rzutu wolnego posłał Viktor Gandzha. To uderzenie z prawej nogi było doprawdy imponujące

- Przyczyna porażki ekipy BENEFIT SYSTEMS - przyodzianych w nowe, niebieskie stroje - była bardzo prosta. Wśród reprezentantów z Placu Europejskiego brakowało ruchu. Zarówno z przodu, gdzie nie było zbyt wiele pokazywania się do gry, wychodzenia na pozycje, jak i z tyłu, gdzie krycie było gubione

Kilka razy musiał radzić sobie z ostrymi wejściami oponentów. Troszkę okopany nie miał jednak problemu, aby trafiać do siatki rywali przeciwnika. Najpierw wyrównał stan spotkania, a kilka minut po przerwie strzelił gola na 3:1.