Plusy:
+ Wyrównane widowisko: Obie ekipy w pierwszym spotkaniu po długiej przerwie, zagrały na wyrównanym poziomie. Piłkarze GFL atakowali jednak z większą dynamiką, a ich przyspieszenia sprawiały wiele problemów rywalowi. Kilka takich akcji pozwoliło uzyskać przewagę, którą dzielnie dowieźli do końca spotkania
+ Nie odpuszczali: Czarni nie poddawali się. Często zbliżali się pod pole karne oponentów i stwarzali groźne sytuacje. Wygrywali walkę w środku pola. Dobre zawody rozgrywał Kamil Kapczyński, dokumentując je golem. W końcówce piłkarzom LINK4 niewiele zabrakło, aby doprowadzić do remisu
Minusy:
- Przespany początek: Już w 20. sekundzie Biali wyszli na prowadzenie. Ciężko się gra z myślą, że od samego początku trzeba gonić rywala. Poskutkowało to kolejną straconą bramką, a wytworzona różnica na początku była nie do odrobienia
