• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 28.01.2020, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Rafał

+ Urwany punkt: Kto by się spodziewał, że dotychczasowi liderzy będą przegrywać z ekipą MULTICONSULT, która do tej pory odniosła dwie wysokie porażki aż 0:3 na dziesięć minut przed końcem? Kiedy zanosiło się na pierwszą utratę punktów, piłkarze ASTEK POLSKA wzięli się do gry i w ciągu kilku minut doprowadzili do remisu. Świetna gra Michała Wierzchowskiego, który asystował przy pierwszej bramce oraz zanotował trafienie, wraz z niefortunnym samobójem Wojciecha Króla poskutkowały remisem 3:3
+ Solidna gra: Przez 30. minut piłkarze MULTICONSULT pokazali się z dobrej strony, świetnie utrzymywali wysoki pressing, przez co Zieloni mieli duże problemy z wyjściem z własnej połowy oraz rozgrywaniem ataków pozycyjnych. Gdyby udało się zachować więcej energii na ostatnie minuty to Granatowi cieszyliby się z pierwszych punktów

- Cisza przed burzą: Ostatnie minuty rywalizacji obfitowały w wiele ciekawych sytuacji, jednak przez pierwszą połowę interesujących rozwiązań było jak na lekarstwo. Dużo „kopaniny” w środku pola, złe zagrania i niecelne podania dominowały przez pierwsze dwadzieścia minut

NAGRANIE Z MECZU

Do niego należały ostatnie minuty. W 30. minucie uruchomił Alberta Wojtysiaka, który zdobył pierwszą bramkę dla ASTEK POLSKA, a następnie wykorzystał kluczową sytuację i zapewnił swojej drużynie remis.