• Dzień: 18.02.2020, Wtorek
  • Godzina: 20:05
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Arek

+ Drużyna Luxmed pomimo, że przegrywała już 0:3 zdołała odrobić wynik i ostatecznie zremisowała z bankowcami 3:3. Jednymi z ojców tego sukcesu są z pewnością bramkarz Białych, Karol Jachymczyk, który popisał się ponad dwudziestoma udanymi interwencjami oraz Artur Kozłowski, dopisujący do swojego dorobku kolejne 2 gole
+ Imponująca gra bankierów do 30 minuty - prowadzili grę, mądrze atakowali bramkę rywali, a zarazem zabezpieczali się w tyle. Są oni realnym kandydatem do awansu szczebel wyżej, póki co dzieli ich 5 punktów od pierwszego miejsca, które zajmuje ASTEK Polska

- Niestety w skutek kontuzji jakiej doznał bramkarz BOŚ BANKU w 30. minucie spotkania, musiał opuścić plac gry. Zastąpił go zawodnik z pola Bartosz Ziułkowski, który nie podołał presji i wpuścił aż trzy bramki w 10 minut