• Dzień: 18.02.2020, Wtorek
  • Godzina: 22:20
  • Sędzia: MARCIN

Zasłużony podział punktów

+ Od 17. minuty i bramki Piotra Jarosiewicza zaczęło się w tym spotkaniu dziać. Od tego momentu zarówno Multiconsult, jak i MOBICA śmielej zapędzały się pod pole karne przeciwników. Do ostatnich minut oglądaliśmy wyrównane starcie z dogodnymi okazjami na gole z obu stron
+ Było w tej rywalizacji kilka wyróżniających się postaci. Wśród Granatowych byli to Bartosz Adamczyk oraz Wojciech Król. Pierwszy z nich dzięki swojej dynamice potrafił wygrać pojedynek 1 na 1. Wojtek zaś miał umiejętność znajdowania się w kluczowych sytuacjach – strzelił gola oraz zaliczył asystę. W MOBICE natomiast dobre zawody rozgrywał Szymon Zwolanowski, który także straszył defensywę Multiconsult

- Do chwili wspomnianego trafienia Piotra Jarosiewicza z boiska wiało nudą. Zatem przez niemal całą pierwszą odsłonę niespecjalnie było na czym oko zawiesić. Dobrze, że później się to odmieniło

Potrafił nadać inną, większą prędkość akcji ekipy w białych koszulkach. Często sam podejmował ryzyko, wchodząc w drybling nawet z dwoma oponentami. Strzelił dwa gole, w tym bardzo ładnego na 3:2 dla swojego zespołu.