• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 14.01.2020, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Grzegorz

+ Znakomite wejście w nowy sezon w wykonaniu BOŚ BANK. Przez większość czasu przeciwnicy byli zdominowani, odpowiadając na stracone bramki głównie w drugiej połowie. Czyżby Bankowcy od samego początku obrali kurs na mistrza i byli jednym z faworytów do wygrania ELIT VII LIGI?
+ Nie sugerujmy się suchym wynikiem 4;10, w tym spotkaniu mogło się wydarzyć o wiele więcej- mogło być nawet 10:10, w tak dużym gazie były formacje ofensywne obu zespołów. Jednak w bramce Zielonych znakomity występ zaliczył Piotr Misiak, który już po pierwszej połowie schodził z 10 obronionymi strzałami!
+ Gramy u siebie - takie wrażenie mogli odnieść zawodnicy BOŚ BANK, kiedy to po każdej udanej akcji, wrzawa ich kibiców była słyszana na drugim końcu parkingu

- Dziura z tyłu - formacja defensywna MULTICONSULT w tym meczu trochę się rozjeżdżała, przez co Filip Paczkowski i spółka mogli sprawdzać czujność Jacka Najmrockiego, strzelając do niego jak do przysłowiowej kaczki

NAGRANIE Z MECZU

Nie byłoby dziś zwycięstwa Zielonych (a przynajmniej nie tak okazałego), gdyby nie ten supersnajper. Do czterech goli dorzucił asystę, udowadniając że znakomicie potrafi odnaleźć się w polu karnym. Kto by pomyślał, że przez tyle sezonów „marnował się” na bramce…