• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 03.03.2020, Wtorek
  • Godzina: 22:20
  • Sędzia: Bartek

+ Wymęczone zwycięstwo: Piłkarze BOŚ BANK stanęli przed bardzo ciężkim zadaniem, rywalizacja z zespołem MOBICA, do którego powrócił Grzesiek Soszyński, nigdy nie jest prosta. Zieloni bardzo szybko się o tym przekonali przegrywając 1:2 w 13. minucie. Piotr Wawrzyniec przelobował golkipera rywali i zdobył bardzo ważną bramkę na 2:2 na sekundę przed końcem pierwszej połowy. Bohaterem końcówki meczu został Grzegorz Ziółkowski, Jego gol w 39. minucie zapewnił trzecie miejsce po ósmej kolejce
+ Zmienne szczęście: Piłkarze MOBICA na początku drugiej połowy mogli liczyć na sprzyjający los. Piłka po strzałach rywala dwukrotnie zatrzymała się na linii bramkowej. Dzięki temu, pozostawiali sobie szansę na zwycięstwo do samego końca

- Stracona szansa: Los od Białych odwrócił się w ostatnich sekundach. Ostatnia akcja w spotkaniu to szansa Jakoba Otskheliego, jego świetny strzał, jeszcze lepiej obronił bramkarz BOŚ BANK - Piotr Misiak wyciągnął się jak długi i uratował Zielonych od straty punktów

Obaj bramkarze w tej rywalizacji dali z siebie 100% i trzeba dodać, że obaj to nominalni zawodnicy z pola, jednak golkiper BOŚ BANK efektowniej ratował swój zespół od porażki. Przy żadnej ze straconych bramek nie zawinił, a kilkukrotnie popisywał się świetnymi robinsonadami.