Mecz

4
:
3
(2:1)
  • Sezon: Wiosna 2015
  • Poziom: ELIT II liga
  • Dzień: 20.05.2015, Środa
  • Godzina: 21:30

Wygrana bez recepty

Po kiepskiej inauguracji sezonu zawodnicy NFOŚiGW nabierają tempa. W środowy wieczór odprawili z kwitkiem BAYER, wygrywając po porywającym meczu 4:3.

Na pierwsze trafienie nie trzeba było długo czekać. Już w 3. minucie Dariusz Szczyrek idealnie wyłożył piłkę Sebastianowi Rogalskiemu, a charyzmatyczny gracz NFOŚiGW pokonał Jakuba Zielewicza. Zieloni poszli za ciosem i niebawem prowadzili już 2:0, a tym razem celnym uderzeniem popisał się Piotr Panasiuk. Pobudka aptekarzy trwała do 17. minuty. Wtedy to po boiskowym bilardzie piłka odbiła się od Josepha Meyera i zatrzepotała w siatce. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, co zwiastowało spore emocje po zmianie stron.

I tak rzeczywiście było. BAYER zaatakował i przyniosło to skutek chwilę po wznowieniu gry, a bramkę na swoim koncie zapisał Michał Łepecki. Reszta ataków kończyła się jednak najczęściej na defensywie NFOŚiGW, dowodzonej przez strzegącego bramki Rafała Klimka. Na początku drugiej części gry kilkoma świetnymi strzałami popisał się Sebastian Rogalski, ale piłka uparcie nie chciała wpaść do siatki. Taki stan rzeczy utrzymał się do 29. minuty. Wtedy właśnie Damian Szczyrek znalazł się tam, gdzie powinien i ponownie mieliśmy prowadzenie NFOŚiGW. Podrażniona ambicja kazała aptekarzom ruszyć do ataków. Bramkę zdobyli jednak ponownie w zielonych strojach. Długie podanie od Piotra Panasiuka strzałem głową wykończył Cezary Gontarek. BAYER stać było jeszcze tylko na bramkę kontaktową. W 37. minucie Piotr Ułasiuk wypatrzył Michała Łepeckiego, a ten ustalił wynik spotkania.

Zawodnik meczu: Piotr Panasiuk
Specjalista od gry w trudnych warunkach, przy dużej presji. Wprowadzał spokój, kierował defensywą, rozpoczynał akcje ofensywne. Zaliczył dwie asysty i bramkę.

 

Zawodnik Gole Asysty Faule Obrony Samo.
Cezary Gontarek 1 0 0 0% 0
Rafał Klimek 0 1 0 83% 0
Przemysław Kuśmierczuk 0 0 0 0% 0
Piotr Panasiuk 1 2 1 0% 0
Sebastian Rogalski 1 0 1 0% 0
Dariusz Szczyrek 1 1 0 0% 0
Dominik Szymański 0 0 0 0% 0
Tomasz Kozłowski 0 0 0 0% 0
Łukasz Lubliński 0 0 0 0% 0
Razem: 4 4 2 0
Zawodnik Gole Asysty Faule Obrony Samo.
Marcin Drozd 0 0 0 0% 0
Rafał Iwan 0 0 0 0% 0
Michał Łepecki 2 0 0 0% 0
Piotr Ułasiuk 0 1 0 0% 0
Tomasz Wrzosek 0 1 0 0% 0
Jakub Zielewicz 0 0 0 76% 0
Marcin Kąkol 0 0 0 0% 0
Razem: 2 2 0 0

Historia spotkań

Dane Sezon Liga Wynik
20.05.2015 Wiosna 2015 ELIT II liga NFOŚiGW 4:3 BAYER
05.11.2014 Jesień 2014 ELIT I liga BAYER 13:4 NFOŚiGW
NFOŚiGW wygrana: 1, BAYER wygrana: 1, Remisy: 0
Błąd w statystykach? Popraw online | Napisz do nas