Wypunktowani
Bez większych problemów kolejne trzy punkty dopisali do swojego konta gracze DEUTSCHE BANK. W czwartkowy wieczór odprawili z kwitkiem DOMINO’S PIZZA.
To nie są łatwe, I-ligowe początki dla przyjaciół od pizzy. Tym razem lepszy okazał się DEUTSCHE BANK, który rozpoczął strzelanie w szóstej minucie gry. W dogodnej sytuacji znalazł się Sebastian Kuśmirek i nie dał szans golkiperowi rywala. W pierwszej połowie bankowcy strzelali ze szwajcarską precyzją – co pięć minut powiększali swoją przewagę. W 11. minucie rezultat podwyższył Kamil Modzelewski, a następnie trzecią bramkę dołożył Jan Wojtkowski. Zawodnicy DOMINO’S PIZZA odpowiedzieli trafieniem Konrada Zająca, ale to było wszystko, co byli w stanie zrobić w pierwszej części meczu.
W drugiej odsłonie bankowcy jeszcze bardziej podkręcili tempo. Z minuty na minutę osiągali coraz większą przewagę – w ofensywie byli niedoścignieni, w obronie natomiast nieprzejednani. Druga połowa przyniosła im kolejne sześć trafień. Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Jan Wojtkowski i Kamil Modzelewski, a po jednym golu dorzucili Mateusz Puchalski i Maciej Lech. Ambitnie walczący zawodnicy DOMINO’S PIZZA nie byli w stanie przebić się przez mur bankowców, zdobywając tylko jedną bramkę, autorstwa Grzegorza Ziarka.
Zawodnik meczu: Jan Wojtkowski [DEUTSCHE BANK]
Mały ciałem, wielki duchem. Przebierał nogami szybciej niż Usain Bolt, zdobył też hat-tricka.
