• Sezon: Jesień 2013
  • Dzień: 17.10.2013, Czwartek
  • Godzina: 21:15

OUTBOX rozbija ING TFI i wskakuje na fotel lider ELIT I ligi!

Na nic zdały się korekty w składzie ING TFI. Ekipa Marcina Kiedrowicza i spółki pokazała w czwartek wszystko co, z czego znają ją zawodnicy ligi na Warszawiance - dobra gra w obronie, szybkie przejście do ataku i realne zagrożenie pod bramką przeciwnika.

W czwartek to "realne zagrożenie" zakończyło się dwubramkowym wynikiem. Ale nie wynikało bynajmniej ze słabości, np. bramkarza ING, Bartka Kosteckiego. Wręcz przeciwnie. On już któryś raz udowadnia, że jest jednym z lepszych specjalistów naszej ligi w swoim fachu.

Ale wobec OUTBOX-u - podobnie jak jego koledzy - był po prostu bezbronny. Goście zjawili się na boisku już pół godziny przed meczem - w spotkanie weszli rozgrzani i wybiegani. Efekt? Już po pięciu minutach prowadzili 1:0, a na listę strzelców wpisał się Marcin Kiedrowicz. Uderzył na tyle mocno, że piłka "przebiła" ręce Kosteckiego i wpadła do siatki. Początek - marzenie!

A po chwili Marcina wsparł Łukasz Grydziuszko. Grający z "10" na plecach "Łysy" w 8. minucie pechowo trafił w słupek. Ale za dwie minuty otrzymał zaufanie kolegów i miał szansę zrehabilitować się strzałem z rzutu wolnego. Nie zawiódł, trafił obok muru i bramkarza, który nie zdążył nawet wykonać ruchu ku interwencji.

Jedną z niewielu szans ING TFI wykorzystał Krzysztof Stodolski. W 10. minucie otrzymał prezent od "zaspanych" w tej akcji defensorów 'programistów' i strzelił gola. Jak się okazuje, w tym meczu niejedynego. Ale jego druga bramka w drugiej części gry była tylko łabędzim śpiewem "pomarańczowych". OUTBOX dopełniał dzieła zniszczenia.

Do strzeleckiej kanonady włączyli się Jesus, Xavi Marette, Artur Kozak. Jedną z asyst popisał się nawet... bramkarz, Łukasz Czerwiński, który uruchomił swojego kolegę z zespołu dalekim wyrzutem.

Ozdobą spotkania był jednak gol Marcina Kiedrowicza z 24 minuty. Zawodnik 'biało czerwonych' wykorzystał dokładne podanie, uderzył na bramkę ING mocno, z pierwszej piłki i niezwykle precyzyjnie - wprost w długi róg.

Marcin zakończył mecz z trzema golami na koncie, a jego OUTBOX - trzema punktami.