• Sezon: Zima 2018
  • Poziom: ELIT V Liga
  • Dzień: 13.02.2018, Wtorek

Tłok w czubie

ELIT V Liga dawno nie była tak ciekawa i wyrównana, więc WIELKA Wola musiała wygrać, by nie stracić kontaktu z pozycją lidera. SPICY Mobile natomiast polowali na premierowe punkty w sezonie.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i pełna pięknych goli. Można ją także w dużym skrócie określić małym pojedynkiem wielkich strzelców. Michał Jaworski i Przemek Woźniak dowodzili swoimi drużynami, obaj strzelili (w tej części) po dwa gole, natomiast as Pikantnych popisał się dodatkowo pięknym „szczupakiem” na 4:3. Po przerwie już tak kolorowo nie było, Zieloni wrzucili piąty bieg i duet Bartek Osiński oraz Michał Jaworski zapewnił kolejne trzy punkty w tym sezonie! Bramka Jarka Paczka nie wystarczyła na nawiązanie walki ale pokazała, że ostatnie miejsce w tabeli SPICY Mobile może (i powinno!) się szybko zmienić, a punkty to tylko kwestia czasu.