• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 17.09.2018, Poniedziałek
  • Godzina: 20:50

Niegościnne przyjęcie

Zawodnicy QUBE TECHNOLOGIES na pewno liczyli na to, że uda im się wejść do rozgrywek ELIT VII Ligi bez problemów. Doświadczeni pożyczkodawcy mieli jednak trochę inny plan na ten mecz.

Przez pierwsze kilka minut spotkania wydawało się, że będziemy mieli do czynienia z wyrównanym starciem. W drużynie beniaminka z dobrej strony pokazywał się - robiący dużo szumu na skrzydłach - Patryk Madej, jednak to Aasa Polska otworzyła wynik. W 7. minucie po podaniu Pawła Kranza z narożnika boiska piłkę do siatki wbił Wojciech Krawczyk, otwierając worek z bramkami. Kolejne dwie minuty później z gola cieszył się rozszarpujący raz po raz defensywę Programistów Paweł Kranz, a nie minęło kolejne pięć, gdy z bramek cieszyli się Maciej Cholewa i po raz kolejny Wojciech Krawczyk, który popisał się pięknym lobem z własnego pola karnego.

Drużyna QUBE TECHNOLOGIES mimo że ambitna, to lekko przygasła i pozwoliła Granatowym na kolejne ataki. Wojtek Krawczyk po profesorsku rozrzucał piłki do partnerów ze swojej drużyny pozwalając im zdobyć kolejne dwie bramki, a samemu zdobywając jedną. Wynik 7-0 do przerwy mówił sam za siebie. Pogrom i mocne zderzenie debiutującej drużyny z rzeczywistością.

Mimo, że druga połowa rozpoczęła się tak jak zakończyła pierwsza, czyli bramką dla Aasa Polska, to piłkarze Białych nie mieli zamiaru składać broni. I w końcu, po jednym z kontrataków podanie Jana Trojanowskiego wykorzystał Adam Brzostek i ekipa QUBE TECHNOLOGIES mogła się cieszyć z pierwszej bramki w historii rozgrywek ELIT Ligi. Strzelona przez przeciwników bramka wyraźnie wjechała na ambicje prowadzącej drużynie i rzucili się oni do kolejnych ataków.

W drugiej połowie z przodu poza Pawłem Kranzem i Wojciechem Krawczykiem bardzo dobrze pokazywał się Krzysztof Wiśniewski, który zaliczył dwie asysty i dorzucił bramkę, niebywale kręcąc bocznymi obrońcami programistów. W ostatecznym rozrachunku ekipa Aasa Polska dorzuciła do rezultatu jeszcze 6 kolejnych bramek i zainaugurowała rozgrywki ELIT VII Ligi zwycięstwem 13:1.

- Gra ofensywna piłkarzy Aasa - W pewnym momencie można było się zakładać z pewnością wygranej, że każdy atak pożyczkodawców skończy się bramką. Perfekcyjnie działająca maszyna, może napsuć bardzo dużo krwi przeciwnikom
- Wola walki piłkarzy QUBE TECHNOLOGIES - Mimo debiutu i bardzo wymagającego przeciwnika piłkarzom Białych nie brakowało zaangażowania i nawet przy wyniku 13:1 próbowali strzelić bramkę

- Niewykorzystane okazje Programistów z początku meczu - Może gdyby na samym początku spotkania udało się nie zmarnować dwóch perfekcyjnych sytuacji bramkowych, to mecz potoczyłby się zupełnie inaczej?

Zawodnik Meczu: Wojciech Krawczyk [Aasa Polska]
Udział przy ponad połowie bramek drużyny, perfekcyjne rozrzucenie piłki po całym boisku. Miał największy udział w dzisiejszej demolce i z całą pewnością zasłużył na wyróżnienie.