• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 18.12.2018, Wtorek
  • Godzina: 19:30

Przyszli po swoje

Mecz pomiędzy zawodnikami MOBICA i FESTO miał zadecydować o mistrzostwie ELIT VII Ligi. Dodatkowa presja zadziałała motywująco na mobilnych, gdyż wygrali mecz w mistrzowskim stylu 9:0, nie pozwalając zawodnikom FESTO na rozwiniecie skrzydeł i strzelenie chociażby bramki honorowej.

To nie był dobry mecz w wykonaniu Automatyków, po prostu nic im nie wychodziło, natomiast gracze MOBICA spokojnie przeprowadzali akcje od tyłu z wykorzystaniem bramkarza i każde ich dośrodkowanie powodowało zagrożenie. Już w 5. minucie Grzesiek Soszyński strzelił gola do pustej bramki, a chwilę potem Łukasz Zawada wykorzystał błąd bramkarza i podwyższył prowadzenie na 2:0.  I tak z minuty na minuty MOBICA pewnie kroczyła po zwycięstwo oraz mistrzostwo, zdobywając kolejne gole. W 14. minucie Joseb Otskheli popisał się fenomenalnym dryblingiem i swoją indywidualną akcję zwieńczył pięknym golem. W ostatniej minucie pierwszej połowy FESTO miało szansę na gola, lecz strzał trafił prosto w bramkarza.

Drugie 20 minut przez większość czasu wyglądało tak samo jak premierowa część rywalizacji. W 26. minucie do wykonania rzutu karnego podszedł bramkarz mobilnych i pewnie wykorzystał swoją okazję do podwyższenia prowadzenia.  W ostatnich minutach robiło się gorąco pod bramką MOBICA, ale albo brakowało celności reprezentantom FESTO, albo dobrze interweniował pewny siebie Piotr Dembiński.

- zawodnicy MOBICA świetnie się prezentują w pełnym składzie – oby częściej!
- pewne zwycięstwo w kluczowym meczu

- mecz do jednej bramki

Zawodnik meczu: Łukasz Zawada [MOBICA]
Zanotował dzisiaj 2 trafienia oraz 3 kluczowe podania, aktywnie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny.