• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 11.12.2018, Wtorek
  • Godzina: 19:30

Waleczne QUBE bez punktu

Zawodnicy MOBICA pewnie wygrali to starcie 3:1, zaliczając już 3 zwycięstwo z rzędu, natomiast QUBE TECHNOLOGIES wciąż czeka na pełną pulę punktów.

W takim meczu spodziewalibyśmy się większej piłkarskiej jakości ze strony piłkarzy MOBICA, ale w pierwszej połowie nie przekuli swojej przewagi na boisku na wynik. Dopiero w 17. minucie Marcin Ślęzak rozpoczął strzelanie. Jego wcześniejsze świetne okazje kończyły się obiciem poprzeczki i słupka. Gra w pierwszej połowie nie porywała, na szczęście w drugą cześć meczu piłkarze wyszli lepiej zmotywowani.

MOBICA wciąż próbowała, ale albo brakowało jej szczęścia i obijała ramę bramki, albo między słupkami fenomenalnie interweniował Paweł Bieliński. Nikt nie spodziewał się, że w 35. minucie Michał Syrocki znajdzie się w polu karnym i da swojej drużynie wyrównanie. QUBE nie mogło niestety długo cieszyć się z prowadzenia, ponieważ Marcin Ślęzak strzelił cudownego gola z połowy boiska, odbierając przeciwnikom nadzieję na pozytywny wynik w tym spotkaniu. W 40 minucie, po dośrodkowaniu ze skrzydła, piłkę do pustej bramki władował Łukasz Zawada.