• Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 22.11.2018, Czwartek
  • Godzina: 20:20

Ojciec z synem za dobrzy dla Tytoniarzy

W 7. serii gier ELIT VI Ligi obejrzeliśmy derby południowej części tabeli pomiędzy Multiconsult a PHILIP MORRIS. Był to kolejny z czwartkowych meczów, w którym gole padały ogromnymi ilościami. Jako pierwszy trafił Kamil Słowik, ale już po chwili siatkę golkiperowi oponentów założył Andrzej Laskowski. „Endrju” tylko w pierwszej połowie do siatki trafił pięciokrotnie. Dla Pomarańczowych strzelili jeszcze Michał Chrzanowski oraz Wojciech Król. Dla „Czerwono-Białych” bramki zdobyli z kolei Łukasz Zielenin i Paweł Rachel.

Również po przerwie zawodnicy nie przebierali w środkach i ich jedynym celem było kierowanie futbolówki do siatki. Na 8:3 świetnym strzałem bez zastanowienia z woleja trafił Bartłomiej Korczak. Bramką z dystansu odpowiedział Łukasz Zielenin. W drugiej odsłonie na brylował Laskowski senior – Aleksander. Zdecydowaną większą część swojego dorobku osiągnął właśnie w drugich 20 minutach. Były to cztery gole i siedem asyst. Z kolei wśród przegranych swoje bramki odnotowali Adrian Tracz oraz Marcin Wojtkun.

- radosna gra z obu stron bez półśrodków
- doskonała współpraca ojca i syna, która rozmontowała rywali
- ładne gole, w tym Łukasza Zielenina, który ustrzelił hat-tricka
- pierwsze zwycięstwo Pomarańczowych od 8 października!

- PMI wciąż bez triumfu w obecnym sezonie

Zawodnik meczu: Andrzej Laskowski [Multiconsult]
Biła od niego chęć strzelania kolejnych goli. Bardzo aktywny na „Zielonej”. Cały czas szukał szans, również dla partnerów z zespołu. Jednak najlepiej wychodziło mu strzelanie – trafił siedem razy.