• Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Dawid

Dwa debiutujące w ELIT VII Lidze - PRETIUS i HOOK BENZ - spotkały się już w pierwszej kolejce - lepsze okazały się Białe koszule.

Specjaliści z dziedziny IT działają szybko i konkretnie - na potwierdzenie tych słów w ciągu kilkudziesięciu pierwszych sekund wyszli na dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania. Najpierw Maciej Kobierecki wykazał się świetnym podaniem prostopadłym wykorzystanym przez Bartosza Sypułę, chwilę później zawtórował mu Bartłomiej Jajkowski, który z pierwszej piłki wykorzystał zagranie Łukasza Majchra.

Przez następne kilkanaście minut na tablicy wyników zapanowała stagnacja, którą przerwał Mateusz Materna - tym samym powiększając prowadzenie swojej drużyny. Bramka kontaktowa padła dopiero na 4 minuty przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę - wtedy Adrian Wiktorowski wykończył bramkarza Białych z bliskiej odległości.

Informatycy rozpoczynali drugie dwadzieścia minut ze skromnym prowadzeniem, jednak bardzo szybko udało im się je powiększyć - zaledwie 3 minuty po gwizdku Mateusz Materna dopisał do swojego konta drugie trafienie, kiedy dobił odbity od poprzeczki strzał jednego z kolegów ze swojego zespołu. 120 sekund Debiutanci ponownie złapali kontakt po golu Adriana Wiktorowskiego, jednak ostatecznie to Biali ustanowili ostateczny rezultat spotkania na 5:2 już na 13. minut przed jego końcem - decydującą, ostatnią bramkę zdobył Maciej Kobierecki.