• Sezon: Zima 2019
  • Dzień: 20.03.2019, Środa
  • Godzina: 22:20
  • Sędzia: Grzegorz

+ Doskonała pierwsza połowa w wykonaniu zawodników Office Team: Od pierwszej minuty nałożyli na swoich rywali bardzo agresywny pressing i każde wyjście pod bramkę rywali kończyli golem. W dodatku byli dobrze zorganizowani w defensywie i nie pozwalali rozwinąć skrzydeł swoim rywalom
+ Fenomenalna pogoń za wynikiem przez zawodników TMF GROUP: Po pierwszej połowie mogło się wydawać, że kolejne minuty spotkania będą w dalszym ciągu pod pełną kontrolą Office Team, jednak w drugiej części spotkania mogliśmy oglądać pokaz determinacji i charakteru ze strony zawodników TMF, którzy ze stanu 6:1, finalnie doprowadzili do wyniku 6:5!

- Drugie 20 minut w wykonaniu Office Team: Po świetnej pierwszej części całkowicie stracili motywację do gry. Widać było, że wyszli na nią z przekonaniem, że nic złego im się nie może już stać i kiedy w 39. minucie Jeremi strzelił bramkę kontaktową, musieli mocno najeśś się strachu
-Przeciętne spotkanie rozegrali bramkarze w obydwu zespołach. Było kilka uderzeń, przy których mogli zachować się nieco lepiej. Praktycznie co drugi strzał oddany na bramkę kończył się golem

Bardzo dobry występ zanotował Jeremi, który dał impuls kolegom ze swojej drużyny i swoją postawą oraz determinacją dawał wiarę w to, że wciąż można uzyskać korzystny wynik.