• Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: Grzegorz

Mecz o V miejsce

Rozkręcając się powoli

+ sprytne wykonanie rzutu wolnego pośredniego przez XTB, po którym Brokerzy cieszyli się z wyjścia na prowadzenie
+ to Biali w pierwszej połowie dłużej utrzymywali się przy piłce, wymieniając podania w środku pola
+ świetna gra Pawła Gawędzkiego, jakość techniczna Marcina Karolczuka oraz kapitalna końcówka golkipera Sebastiana Ziemby
+ Krzysiek Furtek: dał prowadzenie swojej drużynie. Wielokrotnie rozgrywał akcje od tyłu, próbował to czynić na wiele sposobów. Często zapędzał się również pod pole karne rywali i był bliski kolejnych bramek

- przez długi czas VIENNA LIFE strasznie pudłowała
- XTB choć posiadało optyczną przewagę, to ich problemem często był brak dobrych kluczowych podań
- od stanu 1-2 dla Ubezpieczycieli, Brokerzy nie mieli za bardzo pomysłu jak przeciwstawić się rywalom

Przez długi czas wyróżnienie to miał otrzymać kto inny, ale Tomek zapewnił wręcz w pojedynkę swojej drużynie 5. miejsce. Cały czas pod grą, w ofensywie, w drugiej połowie doczekał się efektów. Cztery gole mówią same za siebie.