• Poziom: ELIT I Liga
  • Dzień: 12.06.2019, Środa
  • Godzina: 21:35
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A

+ W I połowie więcej jakości było po stronie Błękitnych. Prowadzili grę, lecz nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywali. Świetnie dysponowany był Michał Choroś - golkiper Ubezpieczycieli. Starania ekipy HYABAK zostały jednak nagrodzone tuż przed przerwą, gdy technicznym strzałem Kursa trafił do siatki
+ W drugiej połowie było już 0:3 za sprawą duetu Gajda-Chmielewski. W tym momencie przebudzili się piłkarze Compensy. W 30. minucie piłkę wyłuskał Skrzypczak i umieścił ją pod poprzeczką! Minutę później fantastycznie rozegranie rzut wolnego dało bramkę kontaktową. Domżała sprytnie podał piłkę obok muru do niepilnowanego Epelbauma, a ten z najbliższej odległości umieścił ją w siatce
+ Do końca spotkania wynik był sprawą otwartą, jednak Błękitni byli skuteczniejsi i za sprawą trafienia Kursy w 37. minucie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę

- Sporo niedokładności oraz nieskuteczności wdarło się w poczynania obu drużyn. Ucierpiał na tym zespół Compensy, bo wystarczy przypomnieć sytuację z 11. minuty i pudło Domżały z 3 metrów… Gdyby ta sytuacja została wykorzystana, role w tym meczu mogłyby się odwrócić. Tym bardziej, że Błękitni nie byli tego dnia najlepiej dysponowani

Trafił do siatki rywali trzykrotnie. Otworzył i zamknął wynik spotkania, czym przyczynił się w dużym stopniu do zwycięstwa swojej drużyny.