ZPR-y liderem!
Plusy:
+ Na zakończenie czwartkowych gier Medialni zaprezentowali pokaz nieprawdopodobnej skuteczności. Choć nie atakowali huraganowo, to wykorzystywali swoje sytuacje z bardzo wysokim procentem. Popis dali zwłaszcza w końcówce meczu, kiedy trafili pięciokrotnie
+ Od momentu ważnego trafienia Bartka Flagi na 3:1, ekipa z Dęblińskiej grała z rozluźnieniem. Takie podejście pozwalało im bez presji stwarzać kolejne sytuacje, a co najważniejsze – je wykorzystywać
+ Drużyna ZDROFIT również miała swoje szanse. Najczęściej po uderzeniach z dystansu. Niemalże każde z nich było bardzo groźne
Minusy:
- Niebiescy, a dokładniej ich defensywa, nie byli w stanie przeciwstawić się atakom oponentów. Były one za szybkie i dokładne. Prym w nich wiedli m.in. Kamil Kacperczyk czy Adam Zagórny
