• Dzień: 18.04.2019, Czwartek
  • Godzina: 20:50
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: Grzegorz

+ niesamowicie szybkie rozpoczęcia spotkania, najszybsze jakie pamiętamy od wielu miesięcy. W  5 min. było 2:0, by niewiele ponad 5 minut potem już 4:0!
+ motywacja graczy RENMO sięgała zenitu, Pomarańczowi biegali i walczyli jakby grali ostatni mecz w swoim życiu!
+ bardzo szybka i warta w akcji druga odsłona. Po zmianie stron na dobre przebudzili Logistycy podkręcając tempo. Potężne strzały duetu Pisarczyk - Czebreszuk w 39 min. doprowadziły do stanu 5:4
+ Vakho Tavdgiridze z RENMO oraz Jacek Tymosiak z EMERLOG byli oparciem w ataku oraz rozprowadzaniu akcji ofensywnych swoich ekip
+ Maksim Sych był niczym poteżny gladiator, bronił, asystował, strzelał, a jak trzeba było...faulował

- nie najlepsza forma golkipera ekipa TSL. Damian potrafi świetnie bronić, ale tego wieczora odbicie 2-3 piłek lądujących w siatce mogłyby dać 1 lub 3 punkty

Pomimo świetnej gry Maksima Sycha to Breyon zasłużył na tytuł MVP. Trzy, a nawet cztery obrony silnych strzałów będąc w połowie zasłoniętym zrobiły duże wrażenie. Gdyby nie interwencja szpagatem z całą pewnością gracze EMERLOG wyszli by zwycięsko z tej potyczki. BRAWO!