• Poziom: ELIT III Liga
  • Dzień: 09.04.2019, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Rafał

+ Absolutna dominacja HRK S.A. w pierwszej połowie, bez dwóch zdań stłamsili rywala, wykorzystując swój tercet ofensywny Kuna- Świętochowski–Rostkowski. Schodząc z boiska na przerwę z wynikiem 4:0 mogli być niemal pewni trzech punktów na swoim koncie…
+ …tak mogłoby być, ale niesamowita wola walki i duch drużyny REGENERUJ.PL pojawił się w kluczowym momencie. Mowa motywacyjna w szatni musiała być naprawdę świetna, bo gracze w czarnych trykotach od początku drugiej połowy narzucili tempo i raz po raz atakowali oponentów. Opłaciło się to w ostatnich 15 minutach, kiedy to gracze REGENERUJ.PL zaskakiwali rywala kombinacyjnym rozegraniem w środku pola oraz mocnymi, precyzyjnymi strzałami m.in. Łukasza Skwarko, dzięki czemu zdołali wyrównać dwie minuty przed końcem meczu!

- Rozluźnienie w obozie HRK S.A. spowodowało stratę trzech punktów, w drugiej połowie nie byli tak skoncentrowani, dawali wytracić się z równowagi i wybić z rytmu, przez co Czarne Koszule dyktowały warunki. Próbowali jeszcze zaatakować, ale bezskutecznie, a czerwona kartka pod koniec meczu nie pomogła w równej walce

Popularny „Chester” to prawdziwy wzór do naśladowania. Prawdziwy przywódca, który potrafił motywować oraz walczyć do upadłego. Został bohaterem swoich kolegów, kiedy w jednej z ostatnich akcji uratował remis swojej drużynie, popisując się pięknym, mocnym strzałem. Świetne wejście w nowy sezon!