• Dzień: 16.05.2019, Czwartek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: MARIUSZ

Zmiana lidera w ELIT IV Lidze!

+ Bardziej niż kiedykolwiek w naszych rozgrywkach oglądaliśmy zagęszczony środek pola na początku spotkania. To była zacięta rywalizacja o to, kto pierwszy stworzy dobrą sytuację, obejmie prowadzenie 2:0 i będzie mógł zmienić taktykę. Stroną tą już w 8. minucie okazało się być STANDARD CHARTERED, które grało bardzo spokojny mecz. Nie szturmowali bramki rywali, tylko kiedy mogli przyspieszyć, to to robili. Na dużym luzie przychodziło im zdobywanie kolejnych bramek. W drugiej połowie, kiedy przypuszczaliśmy, że już całkowicie odpuścili odważniejszą grę, w końcówce zapakowali następne cztery gole!
+ Rozgrywająca swój drugi sezon w ELIT Lidze drużyna – dzięki korzystnemu dla niej wynikowi w kolejnym spotkaniu – po raz pierwszy została liderem w ELIT IV Lidze

- To nie był mecz, który toczył się tylko na jednej połowie boiska. METTLER TOLEDO miało swoje okazje, ale często wydawało się, że podchodzili do nich bez pomysłu i – co gorsze – bez wiary w skuteczne wykonanie

Świetny występ obcokrajowca. Doskonale współpracował z kolegami z drużyny, zarówno bliżej własnej bramki, jak i rywali. W miarę upływu czasu coraz częściej miał wpływ na strzelanie kolejnych goli, zwłaszcza w końcówce gry.