• Poziom: ELIT IV Liga
  • Dzień: 27.06.2019, Czwartek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARIUSZ

+ Obserwatorzy tego spotkania byli zgodni, że toczyło się ono w niezwykle szybkim tempie i do końca trzymało w napięciu. Początek meczu należał do graczy Onwelo. Już w 3. minucie sprytnym podaniem wykazał się Kuczyński, a Godlewski dopełnił formalności. W 7. minucie prowadzenie zwiększył Michał Maroń. Po tej bramce inicjatywę przejęli Niebiescy. Udało się zdobyć bramkę kontaktową, gdy Karbowiak wyłożył piłkę Biesieckiemu. Tuż przed przerwą byliśmy świadkami wyrównania, a autorem trafienia okazał się Łukasz Rej
+ W bardzo dobrej dyspozycji był w tym spotkaniu Jakub Jasica. Wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą gola, a w ofensywie jego koledzy radzili sobie nieco lepiej niż rywale. Sprawy w swoje ręce wzięli Łukasz Iwanek oraz Artur Karbowiak, którzy zdobywali kolejne bramki
+ Onwelo walczyło ambitnie do samego końca. W 32. minucie trafili na 3:3 za sprawą Maćka Mirosza. Do wyrównania zabrakło jednak czasu i skuteczności

- To czego zabrakło w tym spotkaniu to ciut więcej bramek. Biorąc pod uwagę liczbę interwencji oraz strzałów, zawodnicy mogli pokusić się o kilka goli więcej

Bardzo ambitna postawa tego zawodnika na przestrzeni całego spotkania. Brał wielokrotnie ciężar gry na siebie i zdobył gola dającego zwycięstwo.